Атестація педагогічних працівників 2020

Атестаційна відомість
№з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Пропозиції атестаційної комісії (відповідає раніше просвоєній(ному) присвоїти категорії, звання)
1. Андрущенко Лідія Василівна Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії  та встановити педагогічне завання "старший учитель"
2. Білянівська Людмила Анатоліївна Відповідає раніше присвоєній другій кваліфікаційній категорії; встановити  першу кваліфікаційну категорію
3.  Задорожня Галина Степанівна Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та встановленому званню «учитель-методист»
4. Зволінський Костянтин Юрійович Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та встановити педагогічне завання "старший учитель"
5. Горошко Галина Василівна Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та встановленому званню «учитель-методист»
6. Гацанюк Олена В’ячеславівна Відповідає займаній посаді, присвоїти другу кваліфікаційну категорію
7. Ігнатова Тамара Володимирівна Відповідає займаній посаді та встановити  першу кваліфікаційну категорію
8.  Колодкіна Леся Михайлівна Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та встановленому званню «учитель-методист»
9. Посєвін Сергій Валерійович Відповідає займаній посаді та раніше присвоєній вищій кваліфікаційній категорії та встановленому званню «старший учитель»