A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

Гурткова робота в школі

 

 

Розклад роботи гуртків

при Жашківській спеціалізованій школі №1  з поглибленим вивченням окремих предметів на  2021-2022 н.рік

 

№п

Назва гуртка

 

Керівник

понеділок

вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

Робототехніка FIRST LEGO LEAGUE

(старша група )

Кравець Юрій Іванович

 

15.30 -16.15

 

15.30-16.15

 

2

Робототехніка FIRST LEGO LEAGUE

(молодша група)

Барабанчук  Оксана Вікторівна

13.15-14.15

 

13.15-14.15

 

 

3

Робототехніка FIRST LEGO LEAGUE

(молодша  група )

Левченко Вікторія Сергіївна

 

12.30-13.30

 

12.30-13.30

 

4

Вокал

Якобчук Ярослав Петрович

15.30-16.15

актова зала

15.30-16.15  актова зала

15.30-16.15 актова зала

15.30-16.15 актова зала

 

5

МАН «Stem»

Богач Таїсія Володимирівна

 

15.15-16.00

 

 

 

6

МАН Природничого напрямку

Ященко Наталія Анатоліївна

 

15.15.- 16.45

 

 

 

7

МАН Філологічного напрямку

Красилівська Наталія Андріївна

15.15-16.45

 

 

 

 

8

МАН Філологічного напрямку (англійська мова)

Білянівська Людмила Анатоліївна

15.15-16.45

 

 

 

 

9

МАН Правової освіти

Любарська Юлія Михайлівна

 

 

 

15.15-16.45

 

10

Футбол

Вовк Микола Миколайович

 

15.00-16.45;

17.00-18.30

 

15.00-18.30

Субота 13.00-15.00

11

Баскетбол

Чорний Володимир Миколайович

15.15-16.45

 

15.15-16-45

 

15.15-16-45

12

Теніс

Посєвін Сергій Валерійович

 

15.15-16.00

 

14.30-15.30

 

13

«Кулінарні сходинки»

Маковецька Катерина Андріївна

14.20-16.20

 

 

 

13.40-15.10

14

Казковий світ іграшки

Шевчук Людмила Володимирівна

12.00-13.00

(1-А);

13.00-15.00

(4-Б);

15.00- 16.00

( 2-Г)

13.10- 15.10 (2-А);

15.10-16.10 (2-Г)

13.00-15.00(4-Б)

15.00-16.00

( 1-В )

12.00- 13.00-1-А;

13.00-15. 00-2-А ;

15.00 -17.00 –старша гр. 26 каб

12.00-13.00 -1-В;

14.30-16.30-старша група (26каб)

15

Кольорова мозаїка

Яковець Олена Василівна

12.05-14.05(2-В)

14.10-16.10 (2-Б)

12.05-14.05 (1-Г )

14.05-16.05 (3-В)

12.20-13.20(3-Б)

                

 

13.20-14.20(3-Б)

12.05-14.05 (1-Б)

14.05- 16.05 (1-Г)

16

Військово – патріотичний «Сокіл (Джура)»

Приймак Володимир Юрійович

15.30-16.15

 

15.30-16.15

 

 

 

 

Директор школи                                       Олександр ЯРОШ

 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень