Інформація про матеріально – технічне забезпечення Жашківського ліцею №1

Приміщення школи побудовано  у 1977 році (будівля складається з -х поверхів, проектна потужність - 1176 учнів на 30 класів).

Типовий проект 224-1-114.

Дирекція закладу намагається створити умови для роботи і навчання, відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення навчальні кабінети, на 85% оснащено школу новим сучасним обладнанням.

Кожен рік виконуються капітальні та косметичні ремонти, є висновки державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.

У приміщенні школи 40 кабінетів:

• Української мови та літератури
  • 2 кабінети фізики
  • Кабінет хімії
  • Кабінет біології
  • Кабінет історії
  • Кабінет математики
  • Кабінет географії
  • 2 кабінети інформатики
  • STEM центр (кабінет Lego)
  • 3 кабінети іноземної мови
  • Кабінет трудового навчання для дівчат
  • Кабінет трудового навчання для хлопців
  • Кабінет мистецтва
  • Кабінет курсу «Захист Вітчизни»
  • 13 кабінетів для учнів початкової школи

Забезпеченість закладу меблями 100%. Всі кабінети і класні кімнати відповідають типовим перелікам та вимогам навчальних програм.

В школі є їдальня, актова зала, бібліотека з читальним залом, 2 спортивні зали, спортивний майданчик, стадіон, футбольне поле зі штучним покриттям, оснащено майданчик з тренажерними спорудами та дитячим майданчиком,   2 лінгафонних кабінети, STEM центр (кабінет Lego),  відкрито кабінет шахового клубу, інклюзивно-ресурсну кімнату.

Зроблено перекриття даху триповерхової будівлі школи та проведено обробку протипожежним засобом дерев’яної конструкції. Встановлено чотири камери відеонагляду, проведено та підключено пожежну сигналізацію в школі. Зроблено капітальний ремонт стін та даху запасного виходу. Замінено вікна та вхідні двері  в майстерні та вікна в гаражі.

Придбано нові парти та стільці в 1-х, 5-х класах.