Літня школа "Інтелект"

Літня школа «Інтелект» - це інноваційна модель освіти учнів середньої ланки та старшокласників, яка ефективно поєднує духовний та інтелектуальний розвиток, самореалізацію творчого потенціалу її учасників. Третій рік , як аналог літній практиці, у нашій школі працює літня школа «Інтелект», де упродовж трьох тижнів її учасники випробовують свої сили в різних формах роботи: індивідуальних заняттях, конференціях, семінарах, вікторинах, змаганнях, конкурсах, екскурсіях, проектних та практичних роботах, заняттях у військовому таборі «Отамани», мовному таборі «GoCamp»,  спортивному таборі «Гарт», підготовці до ЗНО, предметному таборі «Дослідник».

День тринадцятий.

На занятті  учні 8 групи (вчитель Задорожня Г.С.) ознайомились із творчістю землячки Фросини Мороз. Дослідили, що важливою темою письменниці є любов до життя, до батьків, до щедрої землі. Використовуючи поезію нашої землячки, розвивали  почуття прекрасного, пам’ять, увагу, мислення, вчилися виразно й емоційно читати її твори. Плекали  любов до батьківщини, прищеплювали бажання  примножувати й охороняти  багатства рідного  краю.

10:29 13.06.2019

День дванадцятий.

11.06.2019 , 5 та 6 група працювала на проблемою " Reasons of stress and depression of teens" (Причини стресу та депресії у підлітків). Працюючи у групах, діти визначили головні причини та як уникнути їх.

09:19 12.06.2019

День одинадцятий..

Учні 8-ої групи брали участь у літературному марафоні. Разом із Колодкіною Л. М. вони подолали дистанцію протяжністю 2 навчальних роки - перевірили знання програмових творів із зарубіжної літератури за 6-7 класи. Діти тренували память, розвивали логічне мислення, розпізнавали літературних героїв за їх описом та письменників - за фактами з їхньої біографії.  Школярі виявили свої мистецькі здібності - малювали ілюстрації до оповідань А. П. Чехова з урахуванням особливостей його творчого методу - наявності художніх деталей. Таким чином учні повторили і закріпили вивчений матеріал.

08:53 11.06.2019

День одинадцятий.

Учні 6-Б класу ознайомлювалися зі змістом творів, які вивчатимуть у сьомому класі.Особливо зацікавила школярів повість "За сестрою'' А.Чайковського.Діти, крім виразного читання ,створювали ілюстрації до твору, дивилися відео про козаків-характерників.

11:48 10.06.2019

День одинадцятий..

Учні групи №7 разом з учителем фізики Богач Т.В.вимірювали та порівнювали температуру тіла в різних точках за допомогою поверхневого термометра . Діти дізнались багато цікавого про особливості свого тіла та можливості цифрового вимірювального комплексу "Ейнштейн".

11:02 10.06.2019

День десятий.

Бібліотекар школи Шевчук В.І. провела бібліотечний урок "Книжкова лікарня" з учнями 6-а класу.

09:30 10.06.2019

День десятий.

Учні групи №10 мали цікаву тему "Future jods" (Професії майбутнього). З учителем Цибульською У.М. дивилися пізнавальне відео "10 найвідоміших професій майбутнього". Відтворили в уяві та на папері  "Професії майбутнього часу".

День десятий.

ТемоюТемою заняття було відпрацювання ігрових вправ та елементів в автономній ситуації .Практична робота:- Намалювати плакат здорового способу життя.тична робота:- Намалювати плакат здорового способу життя.

День десятий.

Учнями 5 групи разом з учитeлeм зарубіжноі літeратури Вичeровою М.П. було провeдeно заняття ,,Літeратурний калeйдоскоп ,,Під час якого діти виконували цікаві завдання,складали сeнкани,,інтeлeкт-карти,,кросворди.А на закінчeння інсцeнізували уривки з вивчeних творів.