для людей з порушеннями зору

Літня школа 2022

Привіт, тепер уже 5-Б!

Тепер уже 5-Б! З нетерпінням чекаємо початку офлайн навчання у старшій школі під мирним небом України! А для того ,щоб познайомитись із новим класним керівником, зустрітись у новому класі, поспілкуватися та трішки розважитись,  ми провели 4 незабутні дні разом. Спочатку ми малювали мрії і бажання. Потім виготовляли обереги для наших захисників і навіть перечікували повітряну тривогу в укритті. Але найбільше до вподоби нам були веселі пізнавальні ігри на подвір'ї нашої рідної найкращої школи. Тож гарних вам канікул, мої любі, майбутні п'ятикласники і до зустрічі 1 вересня! Ваша Людмила Анатоліївна!

16:11 21.06.2022

Вдосконалюємо знання рідної мови СПІЛКУЄМОСЯ УКРАЇНСЬКОЮ

Мова-душа народу. Доки вона живе в устах народу, до того часу живий і народ. Тому навіть у ці дні продовжує свою роботу мовний клуб “Розмовляймо українською”. Щоб дітям було цікаво пізнавати глибини рідної мови, учителі , зокрема Красилівська Наталія Андрііївна, із школярами читають твори українських письменників

14:58 17.06.2022