Меморандум співпраці між усіма учасниками освітнього процесу: педагогами, учнями та батьками

"Підписання документу про співпрацю між учасниками освітнього процесу"

Нещодавно відбулася тристороння зустріч між учителями, батьками та учнями Жашківської спеціалізованої школи №1, на якій було урочисто підписано Меморандум про співпрацю між усіма учасниками освітнього процесу.

В основу співпраці покладено принципи педагогіки партнерства як складової концепції Нової української школи (НУШ).

Цей Меморандум має на меті допомогти шкільній спільноті дійти згоди і впорядкувати всі аспекти життя за новими, сучасними принципами.

Передував підписанню процес обговорення зі шкільною спільнотою кожного з пунктів і погодження спільних правил життя в закладі освіти. Перелік напрямків співпраці невичерпний і з кожним днем буде розширюватися, адже лише шляхом домовленостей, урахуванням всіх інтересів, їх ефективною реалізацією та досягненням консенсусу можна створити найсприятливіші умови для успішної освіти та комфортного перебування дітей.

Підписання Меморандуму надасть додаткового імпульсу для спільної праці, а дружні, партнерські відносини допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.

Дякуємо  учасникам зустрічі за конструктив та злагодженість, учням - за подачу новітніх ідей, а батькам та вчителям - за віру та підтримку!

Президент учнівського самоврядування Куровська Катерина

та міністр культури Андрущенко Діана.