Вода - енергія життя!

Дата: 23.03.2019 00:18

Всесвітній день води, дата якого припадає на  22 березня, святкує вся  планета, і в  нашій школі святкування цього  дня стало доброю традицією. Учителем  Колісник О.О.  проведено Годину спілкування  у 5-В класі  на  тему:« Вода- джерело  життя». Святкування  дня  води є унікальною можливою нагадати  школярам  про надзвичайну можливість водних ресурсів  для оточуючого  середовища і розвитку суспільства. Під час заходу було проведено різні екологічні ігри, конкурси малюнків, фотографій, комп’ютерних презентацій, газет. Діти показали гарні знання з природознавства: пригадали властвості  води, розповідали цікаві факти, відгадували загадки,  декламували вірші,змістовно відповідали на питання про роль води і її збереження на планеті Земля. Виявили себе справжніми захисниками природи, висловлюючи власні судження про розумне користування дарами природи, зокрема водою, та звертаються до всіх із закликом  вчитися  правильно та економно витрачати  водні ресурси,  не забруднювати річки, щоб залишити у спадок чисту воду і квітучу землю. Бо чиста вода, то здоров’я нації!  Ми не повинні бути байдужими і не збиткуватися над природою, повинні берегти і примножувати її багатства і пам’ятати пророче слово В.Скуратівського: “Не зміліють джерела України, якщо ми не зміліємо душею”.

Класний керівник 5-В класу - Колісник Олена Олексіївна