Вітаємо з перемогою!

Дата: 12.01.2021 08:13
Кількість переглядів: 1982

17 грудня 2020 року на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася V Регіональна учнівська дистанційна олімпіада з образотворчого мистецтва.

Метою олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання її творчого розвитку, створення умов для розкриття творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва. До участі запрошувались учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Склярук Вікторія, учениця 11-Б класу Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів, взяла участь в олімпіаді та отримала диплом переможця І ступеня в номінації «Живопис». Вікторія -
обдарована і творча особистість. Захоплюється портретним жанром, що видно по роботах, які вона представила на олімпіаду: "Кіт мистецтву не завада"; "Дівчина з квітами"; "Кава надихає";"Кінь";.

Учитель Мистецтва та Образотворчого мистецтва
Деркач Тетяна Олексіївна