A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська спеціалізована школа №1
з поглибленим вивченням окремих предметів
Жашківської міської ради Черкаської області

День одинадцятий..

Дата: 11.06.2019 08:53
Кількість переглядів: 269

Учні 8-ої групи брали участь у літературному марафоні. Разом із Колодкіною Л. М. вони подолали дистанцію протяжністю 2 навчальних роки - перевірили знання програмових творів із зарубіжної літератури за 6-7 класи. Діти тренували память, розвивали логічне мислення, розпізнавали літературних героїв за їх описом та письменників - за фактами з їхньої біографії. 
Школярі виявили свої мистецькі здібності - малювали ілюстрації до оповідань А. П. Чехова з урахуванням особливостей його творчого методу - наявності художніх деталей. Таким чином учні повторили і закріпили вивчений матеріал. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для відтворення у вишивці краси та гармонії природних форм учнями 7-Б
класу виконувалися натуральні замальовки для спрощення для вишивання.

 

 

 

 

 

Літо в розпалі! Але поєднувати відпочинок із навчанням - це так корисно! Учні 6 групи(6-В клас) провели заняття з теми "Цікаве мовознавство". Діти розв`язували "Кросворд на асфальті", розгадували ребуси, головоломки, відповідали на питання вікторини на лінгвістичну тему.

 

 

 

 

 

 

Учні 2 та 3 груп з учителями Віштак С. М.  та Задорожньою Г. С. відвідали краєзнавчий музей з метою детального ознайомлення із життям і творчістю української письменниці - емігрантки Докії Гуменної.  Директор музею Тютюнник О. Й.  змістовно та цікаво розповів про дитячі та юнацькі роки майбутньої письменниці,  пов'язані з рідною Жашківщиною. Презентував присутнім літературну спадщину нашої землячки,  зачитав уривки із написаних нею творів. Наприкінці екскурсії переглянуто відеофільм "Повернення ДокІї Гуменної".

 

10 червня учні 10 А класу "подорожували світом". 1:Презентували країну своєї мрії:.         Розповідали де б вони хотіли побувати і чому. 

2: Розв'язували географічний кросворд"Країни та столиці."

3: Виконували завдання з LearningApps " Пізнай країну"

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

10 червня учні 10 А класу "подорожували світом". 1:Презентували країну своєї мрії:.         Розповідали де б вони хотіли побувати і чому. 

2: Розв'язували географічний кросворд"Країни та столиці."

3: Виконували завдання з LearningApps " Пізнай країну"

                          


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень