Безпека дорожнього руху - запорука здорового майбуття

Дата: 28.11.2018 09:01

З 12 по 18 листопада проходив тиждень «Безпека на дорозі». Діти нашої школи мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху. Велика увага приділяється  вивченню правил дорожнього руху  з учнями початкових  класів,  адже саме вони найменше знають про безпечне поводження на дорозі. Шкільним загоном ЮІР "Світлофор" було проведено навчання з найменшими учнями - першокласниками про правила дорожнього руху. Школярі уважно слухали юних інспекторів , знайомилися із дорожніми знаками та правилами пішоходів. Також загін провів практичне навчання, де малеча показала всі свої знання про дорожній рух та закріпила їх.Оформлено тематичний стенд «Безпека на дорозі»  Проведено цикл бесід з учнями з питань дотримання правил дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та при проїзді в транспорті.

Проведено виховні години «Життя людини – найвища цінність».  Заходи, які були проведені дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.