Підготовка до роботи за Державним стандартом.

Дата: 14.08.2019 09:07

З 12.08.2019 року на базі Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів проходить семінар для вчителів початкових класів Жашківського району та об'єднаних територіальних громад з підготовки до роботи за Державним стандартом початкової освіти (2018) у Новій українській школі.Навчання організоване з використанням інтерактивних технологій.Розглядалися питання Концепції Нової української школи,нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя,особливості розвиткудітей 6-7 річного віку,вплив навчання на емоційний стан і поведінку дітей у школі, практика ранкових зустрічей,встановлення правил.