American Day (День Америки у Маньківській школі №1)

Дата: 10.05.2019 09:22

Співпраця з волонтерами Корпусу Миру (PeaceCorp) – це не лише спілкування англійською, а й поглиблення знань про країну, мову якої вивчаєш. Саме з такою метою і організовуються Американські дні , коли волонтери знайомлять школярів з культурою США та заохочують дітей до подолання мовних бар’єрів та руйнування стереотипів.  Цього разу учнів нашої школи гостинно приймала школа №1 у Маньківці. Діти із задоволенням брали участь у цікавих активностях про Лос Анжелес (проводила наш волонтер Alison Yang), мову жестів, сленг, блюз; з азартом змагалися у рухливих американських іграх, пропонованих волонтерами, які приїхали з різних куточків України. Дякуємо за море позитивних вражень, нові знайомства ,смачний обід та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!!!

Учитель англійської мови – Білянівська Л.А.