День Землі вшановують школярі

Дата: 22.03.2021 09:23

"Чом, чом, Земле моя,

чарує так мене краса твоя?"....

(В.Лебедова)

У День весняного рівнодення, який припадає на 20 березня, з 1971 року вся планета відзначає День Землі. Учні 2-Б класу спеціалізованої школи №1 міста Жашкова (вчитель Нарчинська Н.В.) також приєдналися до ініціативи вшанування цього дня.

Під час уроку "Я досліджую світ" та заняття з образотворчого мистецтва, школярі, працюючи у групах, розробили список правил дбайливого ставлення до навколишнього середовища "Перепустка у природу" та виготовили аплікації з берізками "Світанок навесні". Учні також подивились відео, відгадали тематичні загадки, розглянули об'ємний макет планети та символічно прикрасили його власноруч зробленими віночками, співаючи веснянок та ділячись власними знаннями та спостереженнями, чому потрібно берегти Землю і дбайливо ставитись до матінки - Природи.

Учитель 2-Б класу Нарчинська Н.В.