День 2. Team  Building – Особливості роботи в команді Девіз: «Якщо хочеш передбачити майбутнє – створи його»

Дата: 18.06.2019 09:28

День 2. Team  Building – Особливості роботи в команді

Девіз: «Якщо хочеш передбачити майбутнє – створи його»

Другий день роботи мовного табору пройшов дуже цікаво та креативно. Діти ознайомились з особливостями GoCamp-2019 “New Explorers”, вивчали табірну пісню та девіз, розробили правила, які є обов’язковими для виконання, проаналізували завдання програми “ Innovation and Enterpreneurial Culture” («Інновації та культура підприємництва») та особливості співпраці з компанією Київстар. А найцікавіше те, що кемпери були поділені на команди, кожна з яких вигадала собі назву та девіз і розпочала роботу над майбутнім додатком та його логотипом і функціями. Ну і звісно, як же без класних ігор на свіжому повітрі !!!