Семінар - практикум

Дата: 18.08.2019 09:46

У рамках реалізації програми «Нова українська школа» для вчителів початкових класів закладів освіти об’єднаних територіальних громад, а також закладів освіти Жашківського району, які у 2021-2022 навчальному році працюватимуть за новою програмою розпочалися тренінгові заняття. Протягом п’яти днів, учителі вже опрацювали питання Концепції Нової української школи, основні принципи Державного стандарту, навчально-методичні матеріали до Модельної навчальної програми, особливості організації освітнього середовища та ознайомилися з освітнім потенціалом використання цеглинок LEGO під час навчання.

Усі педагоги стали активними учасниками практичної частини тренінгів, із захопленням взаємодіяли у групових формах роботи, проводили ранкові зустрічі, виконували вправи, використовуючи конструктор LEGO Duplo та System, грали в рухливі ігри.

Навчання для вчителів не закінчилося, попереду ще п’ять днів плідної роботи з упровадження  нового змісту початкової  освіти.