Представники Жашківської спеціалізованої школи №1 відзначені у обласному конкурсі «Герої серед нас»

Дата: 31.03.2022 10:02

Відбувся обласний патріотичний конкурс учнівської молоді «Герої серед нас», який сприяв патріотичному вихованню на прикладах мужності і героїзму земляків, вихованню активної громадянської позиції щодо зміцнення державності, почуття національної свідомості школярів.

Згідно наказів Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради від 23.03.2022 №27 та  відділу освіти Жашківської міської ради «Про підсумки участі закладів загальної середньої освіти у обласному конкурсі учнівської молоді «Герої серед нас» від 28.03.2022 №29 Мельник Анастасію, ученицю 7 класу Жашківської спеціалізованої школи №1 за зайняте ІІІ місце у напрямку «Сучасні борці за незалежність та територіальну цілісність України» (робота «Ти – доброволець, слова тут зайві, тепер ти знаєш ціну життя…») нагороджено Грамотою відділу освіти. Також відзначено керівників роботи: заступника директора з виховної роботи А.М.Гричину, педагога-організатора Я.П. Якобчука  та  класного керівника О.П. Оверчук.