Твори добро й воно тобі сторицею озветься

Дата: 28.12.2020 10:08

Існує гарна традиція – напередодні Новорічно-Різдвяних свят щось дарувати, іноді несподіване або й символічне, але завжди приємне.

Так, учні 10-Б класу вирішили зробити невеликі солодкі подарунки мешканцям  Жашківського Територіального Центру. Адже вони, як ніхто інший, потребують уваги небайдужих, аби у ці святкові дні зігрітися теплотою людських сердець, почути гарні слова та відчути себе незабутими. Діти разом з класним керівником кожному жителю Терцентру підготували пакунки із солодощами, печивом, чаєм, фруктами та солодкими напоями і особисто вручили їх. Разом із вітальними словами діти запевнили , що і надалі піклуватимуться про мешканців Територіального Центру, адже  учні впевнені, що кожна добра справа озветься в багатьох серцях інших людей і всі вони зроблять цей світ добрішим і щасливішим.

Класний керівник 10-Б класу – Білянівська Л.А.