Ура!!! GoCamp!!

Дата: 14.06.2019 10:09

Ура!!! GoCamp!!!

Вивчати англійську розважаючись – це і весело, і цікаво. А якщо ще поряд багато друзів і нових знайомств!... І коли навіть щось незрозуміло, то завжди допоможуть вчителі та їх помічники. До того ж є нагода попрацювати не з одним волонтером, а навіть з двома чи трьома!!! Щодня нові ігри, квести, вікторини, тематичні заняття і практична робота над створенням прототипу мобільного додатку. А ще – співпраця з компанією Київстар, спілкування з ментором через Skype та презентація власного відеоролика про свій винахід!... Так, це все про наш мовний табір GoCampNew Explorers”. Ми розпочали!!! Діти працюють разом та в командах, вчаться співпрацювати, креативити та критично мислити. При цьому вони не забувають про дотримання правил табору, котрі самі ж і розробили.

Попереду ще майже два тижні нових пригод та неперевершених вражень!

Учитель англійської мови – Білянівська Л.А.