МАН-підготовка майбутньої наукової еліти .

Дата: 09.10.2019 10:24

У рамках реалізації  та розвитку освітньої системи Малої академії наук для педагогів та обдарованих учнів  закладів освіти об’єднаної територіальної громади на базі Жашківської спеціалізованої школи №1  08 жовтня  було організовано зустріч із представниками Черкаського відділення Малої академії наук, зокрема з  керівником МАН, заступником директора КЗ "ЧОЦРОДЧОР" Драник Наталією Олексіївною; методистом відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Коваленко Валентиною Михайлівною та методистом відділення історії Нераденко Тетяною Миколаївною.

Під час зустрічі розглядалися питання   вибору теми наукової роботи, рецензента, оформлення джерельної бази тощо .Одне з питань, яке турбувало юних манівців,  що їм дає робота в МАН?  Науково-дослідницька діяльність допомагає учням оволодівати вмінням самостійно отримувати нові знання на основі елементів методики  наукового аналізу довколишнього світу, розвиває мислення, стимулює формування пізнавальних здібностей, тобто готує учня до життя в умовах сучасного інформаційного суспільства.

Мала академія наук України визнана суспільством саме тією освітньою системою, яка здатна реалізувати початковий етап у багатоступеневій Всі учасники зустрічі отримали відповіді на питання ,які їх турбували, та поповнили свій багаж знань з написання наукової роботи.