День сьомий.

Дата: 06.06.2019 10:35

«Сходинками ЗНО»

05.06. трапилась нагода для учнів 10-их класів відчути себе справжніми випускниками, адже протягом кількох уроків школярі розв’язували вправи ЗНО 2019 з математики. Вчитель Дика Т.В. запропонувала добірку завдань, рішення яких вимагали нестандартного підходу,  нетипових методів, оригінальних прийомів. Задачі розв’язувались кількома способами, потому обирався раціональний. Дітям було цікаво. Всі були активні. Шкода лиш, що жартівливі відповіді, як в гарному КВК, не зараховувались.

Заняття надихнуло учнів більш наполегливо вивчати предмет та спонукало до думки розглядати математику у складі дисциплін ЗНО по закінченні школи.