Екскурсія до Верховної Ради України

Дата: 05.06.2019 10:42

За сприянням народного депутата Валентина Миколайовича Ничипоренка та ініціативи його помічника – Король Марії Зіновіївни лідери учнівського самоврядування Жашківської спеціалізованої школи №1 мали нагоду здійснити цікаву та пізнавальну екскурсію до Верховної Ради України. Учнів школи на ганку приємно зустрів сам Валентин Миколайович, побажавши позитивних вражень та гарного дня.

Пройшовши детальний та серйозний фейсконтроль, нас зустріла приємний екскурсовод. Дітям розповіли про особливості будівництва, оздоблення та планування приміщення Верховної Ради . А найбільше, напевно, всім сподобалося стати учасником ранкового пленарного засідання. Спостерігали як проходить голосування законопроектів, побачили знайомі обличчя політиків. А на завершення на дітвору чекав смачний обід у буфеті Верховної Ради України.

Адміністрація школи, батьківський комітет та лідери учнівського самоврядування щиро вдячні за підтримку народному депутату Валентину Миколайовичу Ничипоренку та його  помічнику – Марії Зіновіївні Король за небайдуже ставлення до інтересів молоді та їхнього розвитку.