Збори-зустріч у родинному колі

Дата: 17.10.2018 10:54

12 жовтня у актовій залі школи зібралися на збори-зустріч у родинному колі учні та батьки 1-Б класу. Учитель Загарія Марія Петрівна радо привітала школярів із завершенням адаптаційного періоду до навчання в школі і наголосила: « У цьому році наші діти стали школярами. День за днем ми вивчали правила шкільного життя і обов’язки учнів. За ці 30 днів в школі ми стали однією родиною 1-Б класу, підросли, багато чому навчилися, подружилися.» Учні показали батькам свої вміння: ранкове коло, обмін компліментами. Вчителі, що працюють з першокласниками, показали батькам зразки інтегрованих занять на уроках і в позаурочний час, в групі продовженого дня, на уроках англійської мови,  музики, в хореографічному гуртку.  Всі з цікавістю спостерігали і захоплювались, раділи успіхам своїх дітей - любих першокласників. Щедра Осінь –чарівниця разом з Урожаєм завітала до школярів аби разом з дітьми співати і танцювати, декламувати вірші, розгадувати загадки. Після святкової програми батьки разом з учителями і вихователем намітили спільні плани на  найближчий час. Обговорили єдині вимоги до учнів.