Дизайнерське оновлення шкільної клумби

Дата: 21.08.2018 11:00

Краса і естетичний вигляд школи несе гармонію у життя. Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку. « Шкільний двір – «візитна картка» навчального закладу», - саме такої думки у минулому випускниця, а сьогодні відповідальна мама Мотуза Тимура -   Наталія Миколаївна. Завдяки її ініціативі на території школи формується клумба за сучасним ландшафтним дизайном. Висаджено значна кількість кизильників, самшитів, спіреї, бирючини, декоративної ялинки. Кожна ділянка детально продумана за змістом та наповненням екзотичних вічнозелених декоративних рослин. На допомогу Наталії Миколаївні люб’язно відгукнувся тато Ксенофонтової Дарини – Віталій Михайлович. До речі, Віталій Михайлович   постійно допомагає в організації благоустрою школи та ремонтних роботах .  Оформлення центральної частини таким чином додасть урочистість і парадність всьому ландшафтного дизайну шкільного ділянки. Колектив школи уклінно дякує Наталії Миколаївні за сприяння озеленення благоустрою школи.