Участь у проєкті "Посилка успіху"

Дата: 04.06.2020 11:07

Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської  міської ради завжди виступає за здоровий спосіб життя та пропагує спорт та фізичну культуру. Ось і цього разу  з ініціативи та підтримки вчителя фізичної культури Крот  Олени Олегівни  ми взяли участь у проекті для вчителів фізичної культури  “Посилка успіху ”  від фонду Кличко. Мета даного проєкту  підвищувати професійний розвиток вчителів та обмін їхнім досвідом.  У результаті послідовних заходів у рамках проєкту наша школа вийшла до фіналу. Але, нажаль,  через ситуацію, яка склалася в країні, проєкт буде проходити в онлайн режимі з 1 по 30 червня.   Незважаючи на ці зміни та обставини, ми готові навчитися та перемагати. А переможцям буде вручено спортивний інвентар, який так необхідний школі!! Адміністрація школи вітає вчителя та його команду та бажає успіхів і перемог!