Відкриті уроки вчителів ШМО фізики та математики.

Дата: 20.11.2018 11:15

Дика Тетяна Василівна провела відкритий урок алгебри у 9-А класі за темою « Перетворення графіків функцій» На якому учні закріпили найпростіші перетворення графіків функцій , використавши плакати- схеми ,виконували побудову графіків за допомогою шаблонів основних функцій та застосовували інтерактивні вправи з ресурсу Learning Apps.

Вчитель Ігнатова Т. В. 19 листопада разом з учнями 6- В класу провела відкритий урок з метематики на тему " Відношення. Основна властивість відношення." Учні засвоювали знання, вміння застосовувати основну властивість відношення до розв'язування вправ. Під час уроку було використано всі інноваційні засоби за допомогою яких було відтворено інтерактивні вправи : " Знайди пару", " Скоротити дріб", " Пазл" з ресурсу LearningApps.org. Дітям урок сподобався, вони активно і із захопленням виконували інтерактивні вправи.