Турнір знавців основ здоров’я

Дата: 11.05.2019 11:16

Завданням курсу «Основи здоров`я» є формування та розвиток здоров`язбережувальних компетентностей учнів, поглиблення життєвих навичок, прийняття правильних рішень, успішне розв`язання проблем, розвиток творчого та критичного мислення, спілкування, самооцінки, почуття гідності, протистояння негативному психологічному впливу, подолання емоцій та стресу, а  також розвиток учнями  відчуття себе як громадянина, усвідомлення  необхідності відповідати за своє життя, здоров`я, безпеку та добробут своє та оточуючих.

Цікавим і захоплюючим став турнір знавців основ здоров`я «За здорове і щасливе майбуття» серед учнів 6-х класів (учитель Н.О.Зінорук). Команда 6-Б класу «За здоровий спосіб життя» (капітан Дрозденко Анастасія) і команда 6-В класу «Вітаміни» (капітан Ільченко Софія) представили і захистили свої проекти «Ми за здоровий спосіб життя».

Цікавими були конкурси «Доповни прислів`я про здоров`я», «Так чи ні?», «Бліц», «Дешифрувальник», «Наша реклама»,  «Літературні герої і здоровий спосіб життя», сценки «Екстремальна ситуація»,  конкурс капітанів, творчий конкурс.

Турнір ерудитів не залишив нікого байдужим. Уболівальники допомагали своїм командам і нагороджували їх бурхливими оплесками. Веселий турнір закінчився перемогою команди 6-Б класу. Вітаємо переможців!