День пам’яті та примирення

Дата: 11.05.2019 12:08

Швидко збігають роки, квітнуть дерева , половіють жита, приходять у світ нові покоління. Але не зникає пам'ять тих літ. Її надійно оберігає народ, передаючи як святиню у спадщину поколінням 8-9 травня вся Україна вшановує пам’ять про події Світової війни. Традиційно, у ці дні учні нашої школи одягають палаючі маки – символ крові за рідну землю. Згадують про тих, на чию доля випала війна, біль від ран, смуток за втраченими рідними. Учні 7-Б класу разом з класним керівником Полонською Н.В. та 6-А класу з Вичеровою М.П. – годину пам’яті «Пам’ять, стій! Зупинись на хвилинку!» , 10-А класу з Колодкіною Л.М. провели урок мужності «Україна пам’ятає. Світ визнає» Вихованці переглядали відео з тих страшних років, декламували поезії, звеличували подвиг та вшановували героїв Світової війни.. А 9 травня старшокласники нашої школи стали активними учасниками міських урочистостей з нагоди дня Перемоги. Учні, що вивчають предмет «Захист Вітчизни» очолили вахту- пам’яті, дівчатка дев’ятикласниці супроводжували на святі ветеранів війни, а хлопці стали прапороносцями.

Наш обов’язок – згадувати про 1939-1945 роки не тільки в свята, а щодня пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув у тій страшній війні.