Свято великої шкільної родини - День Знань

Дата: 03.09.2018 12:45

Першовересневий ранок зібрав на шкільному подвір’ї усю родину. Кожен учень разом з батьками запрошені на свято Великої родини - День Знань . Під бурхливі оплески за руку з найріднішими - татом і мамою запршено першокласників Нової української школи. Цьогоріч  наша шкільна родина поповнилася 90 першокласниками! Упродовж свята звучали привітання з початком нового навчального року і від директора школи О.М. Яроша, начальника відділу освіти В.М. Савицької. Від імені перших вчителів юних школяриків привітала Л.А. Коваль . А учні других класів разом з хореографом Т.Я. Громовою привітали першокласників патріотичним флешмобом "Ми за мир" .

Вихованці 5-Б класу теж продемонстрували свої таланти танцювальною композицією "Слава Україні". А на завершення свята першокласники разом з батьками загадали таємне  бажання, яке передали повітряній кульці та відпустили її у небокрай. І нерешті довгоочікуваний перший дзвоник!  Голосно і завзято задзвонили  одинадцятикласник Чуб Владислав та першокласниця Білянівська Діана.

Дзвени мій дзвонику, і весело співай,

щасливо, срібно, радісно, дитинно!

і про уроки всім нам сповіщай.

У добрий час, моя шкільна родино!