День 7 : Design Thinking and Prototyping. Meeting with Kyivstar mentor. Розробка дизайну та прототипу. Зустріч з ментором Київстару

Дата: 19.06.2019 12:51

Як кажуть, немає меж досконалості, а тому дуже важливо дослухатися до порад досвідчених фахівців та бути відкритим до змін, аби отримати якнайкращий результат своєї роботи. Саме з такою метою до нас завітав провідний спеціаліст відділу розробки мобільних додатків компанії Київстар Володимир Висоцький. Ми вже мали змогу спілкуватися з ним через Skype, а сьогодні він особисто розкрив деякі секрети додатків та порадив командам, що ще потрібно допрацювати і як правильно заповнювати scrum-дошку. Володимиру дуже сподобались ідеї дітей. Він зауважив, що вони є унікальними та можуть бути дуже корисними в різних сферах економіки.

Отримали ми і талісман компанії – курчатко Ципу.

А після зустрічі з ментором кемпери продовжили пізнавальні ігри на свіжому повітрі разом із нашими волонтерами – Peter Lowe та Allison Yang. До речі , Еллісон пригостила діток національною корейською стравою. Вони ніколи не забудуть такої пряної страви!

Як завжди, всі ми поєднали корисне із приємним : дізнались щось нове та розважились!!!