Освітній процес в умовах адаптативного карантину

Дата: 09.09.2020 13:07

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 1 листопада 2020 року у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо COVID-19. Для уникнення скупчень у  школі організовано п’ять входів.  Перед початком навчання обов'язково всі діти обробляють руки антисептиком , оглядаються спеціальним персоналом, а також визначають тих дітей, у яких є ознаки захворювання. Далі, при визначенні таких дітей з ознаками захворювання або обов'язково ізолюють  у спеціальну кімнату, або приміщення для проведення подальшого медичного спостереження. На коридорах облаштовані столи з антисептиками, які необхідні для дезінфекції рук та урни для використаних засобів індивідуального захисту. Усьому персоналу школи  щодня медичний працівник проводить термометрію та огляд на виявлення будь-яких змін ознак здоров'я  і, при виявленні ознак, ізолюють таку особу та проводять  медичне спостереження. Також є  чотири основних правил для батьків. Перше правило - це вимір температури вдома. Друге правило - це обов'язково з’ясувати рівень здоров’я та готовність до освітнього процесу. Третє - обов'язково збирати дітей  до школи з атрибутами, які сьогодні необхідні для дотримання респіраторної гігієни: це маска або респіратор, антисептик. Четверте правило - спостерігати за станом здоров'ям дітей, а також близьких людей в родині.

В умовах сьогодення, що вимагає соціальної дистанції , наші учителі активно проводять  заняття на свіжому повітрі, уроки просто неба є дуже корисними. Такий вид занять допоможе учням розслабитися і не відчувати тиску навчального процесу, також під час таких уроків зміцнюються дружні зв’язки між вчителем та учнем, виникає почуття довіри, вчитель стає другом та порадником школяреві.