Свято зустрічі зі школою - День Знань

Дата: 02.09.2019 13:33

День знань - символ чистоти, доброти. Це початок навчального року!  Традиційно в цей день вся шкільна родина збирається на святковому подвір’ї. Під енергійні шкільні мелодії запросили і привітали кожного учня і класного керівника. А найбільше цього свята чекали найменші наші школярики – майже 100 першокласників. А щоб діти зайшли до ошатної школи, затишних класів дуже-дуже багато дорослих доклали величезних зусиль: батьки потурбувалися про вигляд кабінетів, технічний персонал про коридори та будівлю школи, міська рада, депутати про начиння та технічне оснащення освітнього процесу. Отож  новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень усім  в цьому новому освітньому році!