Акція "16 днів проти насильства".

Дата: 04.12.2018 13:34

СТОП -Булінг

26 листопада по 10 грудня 2018 року в Жашківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів стартувала Акція "16 Дні проти насильства". З метою пропедевтичної роботи з питань насильства та булінгу заплановано ряд тематичних заходів. Зокрема, 28 листопада 2018 року психологом Мантачкою І.А. було проведено виховну годину 7-В класі "Профілактика булінгу в учнівському середовищі". Метою заходу було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу. Діти з психолог аналізували психологічні ситуації, шукали, через приклади, правильного виходу з ситуації, щоб уникнути булінгу. А на завершення вихованці переглянули відеоролик "СТОП - булінг".