"Долаємо коронавірус разом!

Дата: 19.10.2020 13:47

Майстерня казок Олександра Зімби  з 14 вересня 2020 року  оголосила Всеукраїнський конкурс «Долаємо коронавірус разом».  Учні 4-В класу Косенюк Євангеліна та Мельник Тарас  під керівництвом педагога-організатора  Якобчука Ярослава Петровича взяли  активну участь у даному проекті.  За умовами  конкурсу необхідно :

1. Продекламувати на камеру текст - заклик до дотримання правил особистого захисту при коронавірусній хворобі.

2.Опублікувати відеоролик у групу "Майстерня казок Олександра Зімби".

Подарунки отримали 20 учасників, роботи яких набрали найбільше лайків у групі і 5 робіт вибрані за випадковим чином у системі Random. Усі учасники отримали сертифікати в електронному варіанті. Дякуємо учням нашої школи, які взяли активну  участь у цьому конкурсі і Майстерні казок Олександра Зімби за такий чудовий проєкт.