Іван Піддубний. 150-річчя легендарного силача

Дата: 19.10.2021 13:56

Цьогоріч в Україні відзначають 150 років від дня народження Івана Піддубного. Іван Максимович - легендарний силач, професійний борець, атлет, артист цирку, шестиразовий чемпіон світу з греко-римської боротьби, природно обдарована й загартована тренуваннями людина унікальної могутності, витривалості, моторності, справжній патріот.

Народився в Красенівці, нині - Золотоніський район,Черкащина.

В стінах нашої школи відбулася тематична  виставка "Іван Піддубний. 150-річчя легендарного силача" та проведено годину спілкування з учнями 5 - В класу "Іван Піддубний - великий українець і визнаний у світі борець" організовану бібліотекарями Шевчук В. І., Матусевич А.М. та педагогом-організатором Якобчуком Я. П. Учні ознайомилися з біографією свого видатного земляка, переглянули відеоролик та дізналися про подвиги, здобутки видатного спортсмена.

Іван Піддубний - гідно ніс спортивну славу, прославляв нашу Батьківщину далеко за її межами, він і дотепер залишається прикладом високого патріотизму та спортивного героїзму.