Он-лайн конференція про права людини

Дата: 22.12.2020 13:58

22 грудня відбулося урочисте оголошення результатів обласного конкурсу на тему  «Права людини крізь призму сучасності». У конферанц залі Черкаського державного технологічного університету у режимі он-лайн через скайп зв'язок  відбулося урочисте оголошення переможців конкурсу на якому були присутні юні правознавці школи (учні 9-10 класів).

Всього в конкурсі взяли участь 47 учнів областей,і в тому числі три учениці нашої школи: Щебетун Дарія і Ремінна Марія (10-А), Сороколіт Анна (8-Б). Їх керівником і консультантом  була учитель правознавства нашої школи    Ю.М. Любарська. Журі відзначило актуальність робіт наших учениць та глибоке розуміння прав людини, які відображені на робота  (малюнках)учасниць конкурсу.