Обласний онлайн-фестиваль "Щедрівочка щедрувала"

Дата: 15.01.2021 14:20

Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради спільно з КЗ „Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми” щорічно проводить обласний фестиваль „Щедрівочка – щедрувала”, головною метою якого є відтворення та збереження народних традицій Черкаського краю.Цього року обласний фестиваль проходив у режимі онлайн. Учасники повинні були відзняти відео з виконанням щедрівок та колядок і передати його на розгляд ініціаторів конкурсу. У фестивалі взяли участь  учасники з різних міст, районів та ОТГ Черкаської області. Учні 7-В класу нашої школи під керівництвом  педагога-організатора  та керівника вокального гуртка «Bell Canto» Я.П. Якобчука  стали учасниками даного фестивалю. За високий рівень виконавської майстерності всіх учасників відзначили дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації.