Гутірка з історії для роїв учасників обласної гри "Сокіл" ("Джура")2022

Дата: 06.06.2022 14:46

І знову у нашій школі сьогодні гамірно !

Джури роїв «Нащадки отаманів» та «ОТАМАНИ» весело та патріотично піднесено  наспівують «Чуєш, сурми грають». Старші рої проводять бліц-опитування з теми «Історичні постаті» .

О 12.00 розпочалася  обласна гутірка з з історії України на тему "Історія українського війська", на якій діти ознайомилися з історією військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення.   Цікавою та змістовно насиченою стала розповідь  кандидата  історичних наук, старшого викладача  Касяна Андрія Івановича.

Опісля гутірки джури займалися самоосвітою,  вправляючись у знаннях з історії . А на завершення -  усі позмагалися у опитуванні  «Історія: минуле і сьогодення».  Озброєні певними знаннями та історичними термінами  готові завтра долучитися до обласної вікторини «Відун»

Керівник рою А.М. Гричина