Стратегічне партнерство ВУЗу та школи

Дата: 21.03.2019 14:54

В рамках поставлених завдань сьогодні, як ніколи, актуальним є питання про співпрацю між середньою школою та вищими навчальними закладами.

Середня школа готує підґрунтя для того, щоб майбутній студент пізніше став не тільки висококваліфікованим спеціалістом в своїй галузі, а і освіченою людиною. В рамках такої співпраці сьогодні, 21 березня  відвідали нашу школу викладачі Київського університету права Національної акдемії наук України. Гості ознайомили учнів школи з особливостями навчання в університеті, проіоритетами та перевагами даного навчального закладу. Ректор Київського університету права НАН України Бощицький Юрій Владиславович   в особі декану юридичного факультету Тетяни Юріївни Тарасевич   разом з  директором нашої школи Олександром Мироновичем Ярошем уклали спільний договір  про тісну співпрацю навчальних закладів, співпрацю педагогів усіх рівнів системи освіти, що дає можливість поєднувати їх знання, вміння, навички та досвід для ефективного вирішення нагальних проблем освіти та підвищення рівня професіоналізму. Участь у спільних активностях, підвищення рівня мотивації та зацікавленості у вищій освіті, профільна орієнтація та скерованість на результат – саме ці кроки стануть першими у майбутній співпраці.