Уроки на свіжому повітрі

Дата: 03.09.2020 14:58

На території школи  організовано  класи для уроків на свіжому повітрі за столиками. Такі уроки  у нашій школі існували завжди, але, наразі, це дуже актуально. На нашому подвір'ї ми можемо повністю розмістити клас, який налічує близько 30 учнів. На вулиці можна працювати по групах у різних зонах, проводити заняття в цікавих формах. Наші вчителі підходять до таких уроків   дуже творчо. Уроки  фізкультури та трудового навчання, заняття за межами приміщення — завжди цікаві й бажані для учнів, адже дають можливість вийти зі звичної обстановки на широкий простір, де так багато незвіданого й нового. "Вуличний клас" дуже мобільний і легкий, тому вчителям буде зручно формувати навчальний простір відповідно до потреб свого класу і свого предмету.