Дивіться на нас як на рівних

Дата: 03.12.2018 15:06

Людським теплом і добротою зігріваються серця. Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство.  За останні десятиріччя в Україні особливо гострою стає проблема дитячої інвалідності. За даними Державного комітету Статистики в Україні налічувалося 168 128 дітей-інвалідів віком до 18 років.

Якщо дитина хвора - це біда!

Безсилі ми буваємо, шкода!

Є шанс сьогодні, об'єднавши сили,

Когось з дітей поставити на крила.

До щедрих рук добро ізнов вернеться,

Якщо душа на поклик одізветься.

Здоров'я кожного - це надбання в родині,

У нашім серці - в рідній Україні!

Сьогодні  3 грудня 2018року     практичним психологом школи Мантачкою І.А., соціальним педагогом Колодій Н.В. проведено урок - доброти «Дивіться на нас як на рівних?» в 2Г класі. До спільної роботи на уроці   залучено  дітей з інвалідністю та з особливими освітніми потребами. Вчителі-наставники  ознайомили дітей з такою соціальною категорією як діти та люди з інвалідністю. Звернули увагу на їх права. Формували любов та повагу до людей з обмеженими можливостями. Виховували чуйність, співчуття та гуманне ставлення до людей із вадами.