Відкриті уроки вчителів ШМО іноземних мов.

Дата: 20.11.2018 15:06

Модернізація української освіти визначає соціальні вимоги до системи шкільної освіти. Завдання учителя полягає в тому, щоб створити умови практичного опанування мови для кожного учня, вибрати такі методи навчання, які б дозволили кожному учневі проявити свою активність, творчість, активізувати пізнавальну діяльність учня в процесі вивчення іноземної мови.

В рамках інноваційного тижня, учителями школи були проведені уроки з використанням інноваційних засобів навчання.

Форми роботи з комп'ютерними навчальними програмами на уроках іноземної мови включають в себе вивчення лексики, відпрацювання вимови, вивчення діалогічної і монологічної мови, відпрацювання граматичних явищ. Глобальна мережа Інтернет створює умови для здобуття необхідної учням і вчителям інформації, що знаходиться в будь-якій точці земної кулі: народознавчий матеріал, новини з життя молоді, статті з газет і журналів. Все це в поєднанні з співпрацею з англомовним волонтером сприяють розвитку дітей.