Неочікуваний сюрприз

Дата: 21.10.2020 15:17

Наша Жашківська спеціалізована школа #1 постійно змінюється, стає кращою. Учнівське самоврядування також намагається зробити свій внесок у розвиток рідної школи, беручи участь в різних проектах.
При цьому ми активно співпрацюємо з місцевою владою. Міський голова Цибровський І.А. підтримує наші ініціативи й постійно допомагає учнівському самоврядуванню.
Матеріально-технічний стан школи покращується, але учнів у школі дуже багато, і є класи, які не мають сучасного технічного обладнання. Так і наш 9-А клас з нетерпінням чекав, коли ж нарешті отримає техніку, яка зробить навчання цікавішим та доступнішим. Сьогодні ми отримали неочікуваний сюрприз: за підтримки міського голови у нашому класі з'явився новий сучасний телевізор. Від імені всього класу дякую за підтримку! Нові можливості дають поштовх для розвитку та участі в наступних проектах. Упевнена, що міська влада й надалі буде підтримувати наші ідеї. Адже так важливо розуміти, що ти можеш принести користь рідному місту!

Куровська Катерина, учениця 9-А класу, президент учнівського самоврядування.