Впроваджуємо НУШ 12 тиждень модельної програми «Вода»

Дата: 30.11.2018 15:36

Тиждень був дуже цікавим. Повторювали, уточнювали вже набуті знання та досліджували властивості води. При цьому виконували практичні завдання. Вперше розглянули кругообіг води, мандрували світом у пошуках джерел води, визначали свою добову норму води.

Вчителі розповіли про найбільшу річку України – Дніпро. Як її оспівували в піснях, згадували в легендах, зображали на фото. Цікавими видами діяльності були: бесіда –дослідження, дослід «Як помітити, що рослина хоче пити», діалог-дослідження «Куди ховається взимку вода», дослід «Чого боїться лід». Найбільше задоволення викликало у дітей самостійно проводити досліди. Завершальним акордом тижня стало питання збереження та раціонального використання водних ресурсів України, де діти на прикладах із побаченого на відео та почутого від вчителя,  робили висновки про негативні наслідки такого використання води.

А вода це справжнє диво!

Як прожити без води?

З нею ми завжди щасливі,

З нею в нас нема біди