«Права людини крізь призму сучасності»

Дата: 21.02.2020 15:46

В листопаді-грудні 2019 року відбувся обласний конкурс учнівських робіт на тему: «Права людини крізь призму сучасності». Правовий конкурс проводився з метою розвитку морально-етичних якостей дітей,формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту,виховання почуття важливості прав дитини,соціальної підтримки талановитої молоді,сприяння їх самореалізації та творчого розвитку.
В цьому конкурсі із задоволенням взяли участь учні 9 класів нашої школи,які вперше вивчають курс правознавства.Організатором і натхненником конкурсу була учитель правознавства Любарська Юлія Михайлівна.Конкурс проходив у двох у номінаціях: «Кращий твір» та «Кращий малюнок».Перше місце в області середучнівських малюнків одержала Ремінна Марія,учениця 9-А класу. Ми вітаємо ученицю та учителя Любарську Юлію Михайлівну з нагородою та бажаємо успіхів у правовиховній роботі.