Куточок читача

Дата: 14.09.2020 15:47

У стінах нашої школи працюють не лише талановиті діти,  а  й прекрасні майстри своєї справи.  Ми уже раніше розповідали про створення куточка  читача та залучення до роботи працівників бібліотеки та  школи . Долучилися до роботи і працівники гуртків художньо- естетичного напрямку Шевчук Людмила Володимирівна та Яковець Олена Василівна.  Вони пошили красиві та зручні накидки для лав у читальній зоні нашої школи. Важливим є те, що ці накидки  змайстровані не лише руками вчителя, а й те, що майстрині своїм прикладом показують як з підручних матеріалів можна створити потрібну річ. Педагогічний колектив та учні школи щиро вдячні за чудовий куточок для відпочинку, в якому можна не лише відпочивати, а й з користю проводити вільний час.