На порозі шкільного життя

Дата: 26.03.2021 15:49

«Бути готовим до школи – не означає вміти читати,

писати і рахувати.

Бути готовим до школи – означає бути готовим

всьому цьому навчитися»

Венгер Л.А.

23 та 24 березня в школі відбулися батьківські збори батьків майбутніх першокласників. Початок навчання в школі – це завжди переламний момент у житті дитини, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас. Змінюється місце дитини в системі суспільних відносин, це перехід до нового способу життя і умов діяльності. Тому, щоб цей перехід був поступовий і спокійний, перед присутніми виступила психолог школи Мантачка І.А., яка обговорила з батьками проблему психологічної готовності дитини до шкільного життя. Дала практичні рекомендації по підготовці дитини до школи. Заступник директора школи Дуб О.П. познайомила присутніх з особливостями організації освітнього процесу, навчальними планами, режимом роботи учнів 1-х класів НУШ. Логопед школи Колодій Н.В. звернула увагу на мовлення учнів 6-річного віку. Що всі сторони мовлення формуються, розвиваються  і функціонують у єдності та нерозривно пов’язані між собою. Тому важливо коригувати звуковимову, збагачувати словник, формувати зв’язне мовлення  та розвивати мислення, увагу та пам’ять.

Завершальним акордом зустрічі був виступ класоводів Власюк М.В., Мартисенко Т.Д., Дикої С.Г. та Пришлюк А.В., які подякували батькам, що обрали саме наш заклад, запропонували проводити зустрічі вчителя з дітьми для підготовки до навчання в школі.

Підготувала заступник директора з НВР О.П.Дуб