Вітаємо з перемогою!!!

Дата: 30.01.2020 15:51

NEVER GIVE UP!” – «НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ!»

Саме під таким девізом навчаються учні вчителя англійської мови Білянівської Людмили Анатоліївни. А найкращі з них щороку беруть участь  у численних конкурсах та проектах  і представляють школу на олімпіадах, доводячи, що наполеглива праця та бажання досягати нових вершин завжди винагороджуються.

Так, нещодавно, а саме 24 січня, у Черкасах відбувся III етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Честь нашої школи відстоювали талановиті вихованці Людмили Анатоліївни – Кушнір Денис з

9-Б класу  та Бондаренко Діана - учениця 11-А. Вони продемонстрували високий рівень знань та підготовки у непростих завданнях з читання, аудіювання, письма та усного мовлення під час спілкування з носіями мови – волонтерами Корпусу Миру . І тому почесне III місце серед одинадцятикласників зайняла  Бондаренко Діана , а Дениса від перемоги відділили лише 3 бали.

Ми пишаємось нашими учнями та бажаємо їм подальших перемог не тільки у навчанні, а й у подальшому житті!!