Інтелектуальна гра до Дня Європи

Дата: 11.05.2021 15:51

9 травня відзначається свято Європи – День миру та єдності, що спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності. Одним із заходів у нашій школі в рамках святкування цього дня стала інтелектуальна гра-вікторина «День Європи в Україні», яку провела студентка-практикантка КВНЗ Уманський гуманітарно – педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка  Сербенівська Інна для лідерів учнівського самоврядування.  Учні школи з великим інтересом приймали участь у заході. Переможцями інтелектуальної боротьби по праву стали Галбул Ангеліна (1 місце), Андрущенко Максим (2 місце) та Садлівська Владислава (3 місце). Дякуємо за участь всім учасникам заходу, бо відзначення Дня Європи – це важливий крок у становленні України як європейської держави.