В країні Сонця і Добра Всеволода Нестайка

Дата: 30.01.2020 15:53

До учнів 5-В класу завітали працівники Жашківської районної дитячої бібліотеки Халупко Г.С. та Яковенко Л.П.,  шкільної – Шевчук В.І. та Бабенко О.М. Мета зустрічі – познайомити дітей із життєвою долею і творчою діяльністю відомого дитячого письменника Всеволода Нестайка, якому 30 січня виповнилося б 90 років. Галина Степанівна розповіла про дитячі роки талановитого митця слова, презентувала книги автора, зокрема: «Країна сонячних зайчиків», «П’ятірка з хвостиком», «Одиниця з обманом» та інші. Людмила Петрівна провела вікторину за його творчістю. Найактивнішим був Андрущенко Олександр, який прочитав майже всі твори цього письменника, та сказав, що його найулюбленіша книга «Тореодори з Васюківки». Діти із задоволенням прослухали розповідь, переглянули відео, подякували гостям та виявили велике бажання поринути в неповторний світ книг Всеволода Нестайка.