СТОП - Булінг

Дата: 26.11.2018 15:59

26 листопада 2018 року по 10 грудня 2018 року в Жашківській спеціалізованій школі №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської міської ради Черкаської області стартувала Акція «16 Днів проти насильства»  З метою пропедевтичної роботи з питань насильства та булінгу заплановано ряд тематичних заходів  Зокрема, 28 листопада психологом Мантачкаю І.А. було проведено виховну годину у 7-В класі «Профілактика булінгу в учнівському середовищі». Метою заходу  було ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу.  Діти з психологом аналізували психологічні ситуації , шукали, через приклади, правильного виходу з ситуації, щоб уникнути булінгу. А на завершення вихованці переглянули відеоролик «СТОП - булінг».